Анестезіологія

Часто у людини присутній страх: «Раптом я прокинуся під час операції?» Що вона відчує у цьому випадку? Чи помітить це операційний лікар…

Випадки клінічного явища, яке називається «інтранаркозним пробудженням», коли пацієнт приходить до тями під час процедури анестезією, бувають. Але в нашій клініці такого ніколи не було і бути не може, адже ми використовуємо або газоподібні інгаляційні анестетики, які постійно подаються пацієнтові, або, якщо це внутрішньовенні препарати, то вводяться вони шприцевими насосами, тобто теж проводиться постійна інфузія. Відзначимо, що анестезіолог ніколи не втрачає пильність в будь-який момент операції, незалежно від її тривалості. Він добре знає як відстежувати ознаки пробудження під час операції, які включають рух м’язів і зміни життєвих показників. Оскільки при операціях використовуються паралізуючі препарати, лікарі окрім всього уважно стежать за іншими ознаками, включаючи серцевий ритм, кров’яний тиск, сльозотечу або електричну активність мозку. Також проводиться цілодобовий лабораторний моніторинг КЩС, газового та електролітного складу крові, основних метаболітів, показників системи згортання крові і біохімічних показників. Тому не варто хвилюватися з цього приводу. Окрім того, ми забезпечені найсучаснішою апаратурою, яка дозволяє стежити за станом здоров’я пацієнта в операційних та палатах інтенсивної терапії. Тільки за останні два місяці нам вдалося переоснастити матеріально-технічну базу відділення сучасним обладнання: 5 дихальних апаратів, 5 кисневих концентраторів, 5 моніторів пацієнтів мультипараметрових, постійно проводиться ремонт і технічне обслуговування раніше закупленої високотехнологічної наркозно-дихальної апаратури. З упевненістю можемо сказати, що ми забезпечені киснем і препаратами для анестезії до кінця року.

Завдяки всім перерахованим вище перевагам все більша кількість пацієнтів довіряє своє здоров’я фахівцям Одеського обласного онкологічного диспансеру. Саме тут створені всі необхідні умови для лікування онкохворих пацієнтів. Після впровадження передових хірургічних та анестезіологічних методик кількість операцій зросла на 30%, а летальність знизилася і зберігається на рівні 0,5-1%, що є найкращими показниками в місті. У відділенні постійно проводиться внутрішній аудит якості надання медичної допомоги.

Одеський обласний онкологічний диспансер забезпечує хворих медикаментами та витратними матеріалами для проведення операцій. Відділення анестезіології та інтенсивної терапії є найкращим відділенням у місті з надання невідкладної та анестезіологічної допомоги, сервісу й умов перебування.

Відділення працює в режимі 24/7 без обмежень для відвідування родичів згідно з наказом МОЗ № 592 від 15.06.2016

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *