Онкогінекологічне відділення

Відділення онкогінекології – вузькоспеціалізоване відділення Одеського регіонального клінічного протипухлинного центру, яке займається питаннями профілактики гінекологічних та онкогінекологічних захворювань, діагностики та розробки індивідуальних схем лікування, відповідно до світових стандартів та протоколів, у тому числі всіх видів хірургічних втручань за напрямком «гінекологія».

 

У відділенні онкогінекології можна пройти лікування:

• фонових та передпухлинних захворювань шийки матки;

• міоми матки;

• кіст яєчників;

• раку шийки матки;

• раку тіла матки;

• раку маткової труби;

• раку яєчників;

• раку вульви.

 

Фундаментальна освіта лікарів з онкогінекології, підкріплена унікальним багаторічним клінічним досвідом, регулярними стажуваннями та відвідуванням майстер-класів та вебінарів у провідних світових фахівців, дають змогу надавати якісні медичні послуги нашим пацієнткам.

 

Наша унікальність у комплексному, мультидисциплінарному підході та можливостях проведення повного циклу лікування як онко-, так і неонкологічної патології у жінок. Вузька спеціалізація відділення дозволяє з максимальною увагою ставитися до кожної пацієнтки з огляду на всі психологічні та моральні аспекти втручань.

 

Ми розуміємо стан кожної пацієнтки, поважаємо її права, враховуємо особисті потреби, говоримо чесно, всі рішення приймаємо разом, пояснюючи всю складність медичної проблематики простими словами, щоб людина виходила від нас з почуттям розуміння свого стану, хвороби та тих дій, які будуть вжиті для рішення проблеми.

 

Compliance (“згода”) з пацієнтом – найголовніше для нас. Ми дбаємо про кожного, хто довіряє нам своє здоров'я.

 

Всі хірургічні втручання в Одеському регіональному клінічному протипухлинному центрі м. Одеса проводяться за допомогою найсучаснішої апаратури компаній Karl Storz, Bowa. Сучасне оснащення відділень у комплексі з досвідом лікарів  – гарантія отримання якісної медичної допомоги.

 

У стаціонарі лікування одночасно може проводитись для 40 пацієнток. У 2022 році відділення онкогінекології було переукомплектовано і сьогодні складається з 15 палат, у структурі яких:

• 4 одномісні палати;

• 2 двомісні палати;

• 2 тримісні палати;

• 7 чотиримісних палат.

 

Завідувач відділенням Олександр Іванович Марченко.

Казарновський Михайло Олександрович
Казарновський Михайло Олександрович
Лікар-онколог, акушер-гінеколог, спеціаліст з малоінвазивних методів діагностики і лікування (гістероскопія, лапароскопія) Онкогінекологічного відділення, член асоціації онкологів України, асоціації ESGO (European society for Gynaecological Oncology), ESGE (European society for Gynaecological Endoscopy)
Детальніше
Косменюк Віктор Юрійович
Косменюк Віктор Юрійович
Лікар гінеколог-онколог вищої категорії Онкогінекологічного відділення, член асоціації онкологів України, асоціації ESGO (European society for Gynaecological Oncology)
Детальніше
Кротенко Крістіна Панасівна
Кротенко Крістіна Панасівна
Лікар гінеколог-онколог Онкогінекологічного відділення, кандидат медичних наук
Детальніше
Лук'янчук Олег Валерійович
Лук'янчук Олег Валерійович
ЛІкар гінеколог-онколог Онкогінекологічного відділення
Детальніше
Марченко Олександр Іванович
Марченко Олександр Іванович
Завідувач Онкогінекологічного відділення,лікар-онкогінеколог вищої категорії, Заслужений лікар України, член асоціації онкологів України, асоціації ESGO (European society for Gynaecological Oncology)
Детальніше
Рожко Вадим Вікторович
Рожко Вадим Вікторович
Лікар гінеколог-онколог Консультативно-діагностичного відділення, член асоціації онкологів України
Детальніше
Леонова Юлія Іванівна
Леонова Юлія Іванівна
Лікар гінеколог-онколог Онкогінекологічного відділення,член асоціації онкологів України, асоціації ESGO (European society for Gynaecological Oncology)
Детальніше