Інформаційно-аналітичний відділ

ККузнецова Людмила Никифорівна – завідуюча відділом, лікар вищої категорії за фахом «Організація й управління охороною здоров'я».Кузнецова Людмила Никифорівна – завідуюча відділом, лікар вищої категорії за фахом «Організація й управління охороною здоров'я».Інформаційно-аналітичний відділ з канцер – реєстром (ІАВ з КР) був організований у лютому 2016 р. на базі існуючих раніше організаційно – методичного відділу й канцер – реєстру (АСУ).

Основним завданням відділу є організаційно – методична робота з удосконалення діяльності онкологічної служби Одеської області; координація роботи ЛПУ всіх рівнів для рішення проблем профілактики, ранньої діагностики та лікування раку; організація збору, обробки й збереження інформації про онкологічних хворих. З 1997 р. у відділі функціонує програмний комплекс «Популяційний канцер - реєстр» (ПКР), який являє собою комп′ютерну базу персоніфікованих даних про онкологічних хворих області. ПКР містить інформацію про більш 200 000 хворих злоякісними новоутвореннями.

З 01.01.2016 г. впроваджений програмний комплекс «Лікарняний канцер - реєстр» - комп′ютерна база даних про хворих, пролікованих у стаціонарних відділеннях обласного онкологічного диспансеру. Використання даних програм дозволило перейти на більш високий рівень інформаційного забезпечення, управління службою.

Практична значимість популяційного та лікарняного канцер – реєстрів полягає, насамперед, у відмові від рутинних, паперових технологій складання звітів, можливості контролю над станом диспансерного спостереження за онкохворими, мати уточнену інформацію про захворюваність та смертність від раку.

Статистичні дані, отримані засобами ПКР, використовуються для наукових цілей, дозволяють здійснювати моніторинг онкоепідеміологічної ситуації в області.

Співробітники відділення:

Кузнецова Людмила Никифорівна – завідуюча відділом, лікар вищої категорії за фахом «Організація й управління охороною здоров'я».

Середні медичні працівники – 8 осіб.

ІАВ працює в тісному контакті з онкокабінетами, інформаційно – аналітичними центрами медичної статистики міст і районів Одеської області; постійно взаємодіє з Національним інститутом раку з питань організації протиракової боротьби. ІАВ приймає участь у розробці нормативних документів по онкології, як на рівні області, так і для України в цілому.

ІАВ працює щодня з 08-00, крім суботи і неділі.

Контакти

  • Адреса: Україна, м. Одеса, 65010,
    вул. Нежданової 32
    E-mail: odessaonko@gmail.com - поштова адреса для офіційного листування. Секретар генерального директора.
    oblonkodispanser@gmail.com - поштова адреса для пацієнтів, партнерів, тощо.
    Колл-центр ОООД: (073) 107 30 00