Хіміотерапевтичне відділення

Марцинковська Наталія Вадимівна - завідуюча відділенням, лікар вищої категорії, заслужений лікар УкраїниМарцинковська Наталія Вадимівна - завідуюча відділенням, лікар вищої категорії, заслужений лікар УкраїниХіміотерапевтичне відділення на 30 ліжок було відкрито в 1979 році, завідувала відділенням лікар вищої категорії, хірург-онколог Койфман Октябрина Герцевна. З 1989 року відділенням завідує Марцинковська Наталія Вадимівна - лікар вищої категорії, заслужений лікар України, онколог з 35-річним стажем, фахівець, що пройшов навчання з GSP-тренінгу, дослідник, який бере участь в проведенні міжнародних проектів. З 2006 р відділення розширено до 80 ліжок.

Після проведення імуногістохімічного дослідження пухлини персоналізовано призначається і проводиться лікування сучасними таргетними, хіміотерапевтичними і імунними препаратами з використанням різних методів їх введення (тривале внутрішньовенне, внутрішньом'язове, внутрішньопорожнинне). Під час вибору методу лікування хворого враховуються результати імунологічного, імуноферментного, генетичного досліджень, індивідуально визначається чутливість пухлини до цитостатиків, призначених кожному хворому. Ці методи дозволяють з великою точністю відпрацювати лікарську терапію з урахуванням фазоспецифічної дії цитостатичних препаратів.

Фахівці відділення вкладають в свою роботу не тільки професійні знання і навички, а й душу та серце. Неможливо уявити роботу відділення без чіткої роботи медичних сестер, від професіоналізму яких залежить багато. Ніжність, ласкаві слова, звернені до хворих, розуміння їх душевного стану сприяють якнайшвидшому одужанню.

Комфортні 2-місні палати з індивідуальним санвузлом, доглянута озеленена територія сприятливо впливають на лікування хворих.

У хіміотерапевтичному відділенні працюють ординатори:

Чайковська С.М., лікар вищої категорії. Працює у відділенні з 2001 року.
Кузнєцова О.В., лікар вищої категорії, доцент кафедри онкології ЗМЗ. Працює у відділенні з 2003 року.
Бурлакова А.І., лікар вищої категорії. Працює у відділенні з 2003 року.
Леоненко С.А., лікар другої категорії. Працює у відділенні з 2008 року.
Москвичов Е.П., лікар другої категорії, КМН. Працює у відділенні з 2009 року.

У відділенні проводиться:

 • монохіміотерапія і поліхіміотерапія препаратами 1,2,3 лінії для лікування пухлинних захворювань різної локалізації;
 • хіміо-променеве лікування;
 • тривалі інфузії хіміопрепаратів з використанням інфузоматів.

Відділення працює цілодобово, ординатори відділення працюють з понеділка по п'ятницю з 8-00 до 16-30.

 

Контакти

 • Адреса: Україна, м. Одеса, 65010,
  вул. Нежданової 32
  E-mail: odessaonko@gmail.com - поштова адреса для офіційного листування. Секретар генерального директора.
  oblonkodispanser@gmail.com - поштова адреса для пацієнтів, партнерів, тощо.
  Колл-центр ОООД: (073) 107 30 00