Крачев Володимир Сергійович - завідувач відділенням, лікар вищої категоріїВідділення анестезіології та реанімації засноване в 1986 році. Після ряду реорганізацій перетворене в єдине відділення анестезіології та інтенсивної терапії. Відділення АІТ розташоване в новому корпусі ОООД і спроектоване за найсучаснішими міжнародними вимогами і розраховане на 12 ліжок.
Співробітниками відділення впроваджуються і використовуються найсучасніші методи і способи регіонального, нейроаксилярного, загального, інгаляційного, комбінованого знеболювання. Завдяки сучасному наркозно-дихальному обладнанню в ОООД проводяться більше 3000 комбінованих порожнинних операцій, понад 1500 лапароскопічних і малоінвазивних операцій під знеболенням. В палатах інтенсивної терапії післяопераційним хворим проводиться інтенсивна терапія, що відповідає сучасним європейським і міжнародним вимогам, з використанням найпередовіших, сучасних медичних технологій. Якість проведеної терапії постійно поліпшується, внаслідок чого вдається постійно утримувати низьку летальність від 0,5% до 1%. Кількість пацієнтів, що отримують інтенсивну терапію у відділенні АІТ щорічно збільшується, і за останні роки склала більше 2000 чоловік. У відділенні цілодобово забезпечується високоякісна лабораторна експрес-діагностика, що дозволяє проводити моніторинг показників КЛС, газового та електролітного складу крові, основних метаболітів, показників системи згортання крові і біохімічних показників. З ініціативи адміністрації ОООД постійно оновлюється існуюче обладнання. Закуповуються нові сучасні наркозно-дихальні апарати, монітори, шприцеві дозатори, обігрівачі пацієнтів, розчинів, дефібрилятори, кардіостимулятори і т.п.
Лікарі відділення АІТ беруть активну участь в роботі щорічних українських і міжнародних анестезіологічних симпозіумах, конгресах, товариствах, де розглядаються світові наукові досягнення, висвітлюються нові методики в анестезіології та інтенсивній терапії, обговорюються складні практичні випадки. На VII Міжнародному конгресі анестезіологів, що проходив в 2016 р. в Дніпропетровську, лікарями відділення були підготовлені доповіді, статті.
У штат відділення АІТ входить 64 людини, з яких 19 лікарів, 35 медичних сестер та 10 молодших медичних сестер. Серед лікарського складу відділення є кандидати медичних наук, лікарі вищої та першої категорії.
Лікарі - анестезіологи відділення АІТ:
Бедрега Вячеслав Анатолійович - лікар-анестезіолог вищої категорії зі стажем роботи у відділенні АІТ ОООД - понад 19 років. Є автором 15-ти раціональних пропозицій, 12-ти нових методик лікування онкологічних хворих, автором і співавтором численних статей в медичних журналах з «невідкладних станів в практиці лікаря».
Бортницький Анатолій Артурович - лікар-анестезіолог вищої категорії відділення АІТ ОООД зі стажем роботи понад 32 років. Автор понад 5-ти рац. пропозицій і 7-ми нових методик лікування онкологічних хворих з гострого коронарного синдрому у відділенні АІТ. Брав участь в більш ніж 20-ти міжнародних конференціях, Національних конгресах, засіданнях обласних товариств.
Терещенко Андрій Леонідович - лікар-анестезіолог вищої категорії зі стажем роботи понад 23 років. Активно бере участь у введенні нових методик лікування хворих з поліорганною недостатністю, є автором понад 8-ми рац. пропозицій з проведення комбінованих анестезіологічних посібників в абдомінальній хірургії, співавтором 4-х статей в медичних журналах.
Сидорін Костянтин Костянтинович - лікар-анестезіолог вищої категорії, зі стажем роботи понад 41 рік. За всю свою багаторічну роботу брав активну участь у розробці численних нових методик в проведенні інтенсивної терапії онкохворим, профілактиці розвитку ятрогенних анестезіологічних ускладнень, є автором понад 15-ти рац. пропозицій, співавтором 10-ти статей в медичних журналах з гнійно-септичних ускладнень.
Дрожевкін Олександр Юрійович - лікар-анестезіолог вищої категорії, зі стажем роботи понад 38 років. Є автором численних праць з "важкої" інтубації трахеї, і профілактики постінтубаційних ускладнень. Співавтор понад 7-ми статей в медичних журналах з аспіраційного синдрому. Автор понад 10-ти впроваджень нових методик лікування онкологічних хворих.
Черненко Галина Костянтинівна - лікар-анестезіолог вищої категорії, зі стажем роботи понад 22 роки. Під її керівництвом впроваджена нова методика профілактики і лікування гострої і хронічної дихальної недостатності, РДС синдрому. Є автором 5-ти рац. пропозицій з лікування внутрішньогоспітальної пневмонії.
Співавтор 5-ти статей в медичних журналах.
Тимошенко Володимир Володимирович - лікар-анестезіолог вищої категорії, зі стажем роботи понад 39 років. За своїм багаторічним досвідом роботи в анестезіології та реанімації під керівництвом лікаря розроблені ряд методик ведення комбінованих анестезіологічних посібників при операціях з масивною крововтратою, є автором 8-ми рац. пропозицій з проведення інтенсивної терапії хворим з геморагічним шоком. Співавтор численних статей в анестезіологічних журналах.
Самойлюк Олександр Володимирович - лікар-анестезіолог вищої категорії, зі стажем роботи понад 19 років. За величезний досвід роботи в палатах інтенсивної терапії активно бере участь у впровадженні передових медичних технологій з лікування важких післяопераційних хворих, що потребують корекції порушень функцій життєво-важливих органів і систем. Автор 3-х рац. пропозицій з багатокомпонентної інфузійної терапії невідкладних станів. Співавтор 4-х статей в медичних журналах.
Старовик Ольга Сергіївна - лікар-анестезіолог вищої категорії, зі стажем роботи понад 16 років. Під керівництвом доктора розроблені і впроваджені методики оптимізації багатокомпонентного знеболювання при ранній післяопераційній реабілітації онкологічних хворих у відділенні АІТ. Автор 4-х впроваджень з антибактеріальної терапії полірезистентних інфекцій. Співавтор 5-ти статей з невідкладних станів в анестезіології та реанімації.
Марчевський Олександр Миколайович - лікар-анестезіолог вищої категорії, зі стажем роботи понад 16 років. За час роботи у відділенні АІТ ініціював і впровадив методи профілактики післяопераційних когнітивних дисфункцій у онкологічних хворих після загальної анестезії. Співавтор статей в медичних журналах по темі «Ключові параметри безпеки пацієнта при проведенні ШВЛ при операціях на легенях».
Ігнатьєв Андрій Миколайович - лікар-анестезіолог першої категорії, зі стажем роботи понад 21 рік. Активно "займається" проблемою масивних крововтрат у післяопераційних онкологічних хворих, після розширених комбінованих операцій. Автор 5-ти рац. пропозицій з проведення збалансованої комплексної інфузійної терапії масивних крововтрат. Співавтор 4-х статей по темі: "Профілактика розвитку синдрому масивної гемотрансфузії".
Флорко Дмитро Володимирович - лікар-анестезіолог першої категорії, зі стажем роботи понад 19 років. За час роботи лікарем-ординатором у відділенні АІТ ініціював і впровадив безліч методик по темі: "Інфузійна терапія геморагічного шоку", "Профілактика тромботичних ускладнень в онкології". Автор понад 10-ти рац. пропозицій з Раціональної антибактеріальної терапії анаеробної інфекції. Співавтор понад 5-ти статей по темі "Нутритивна підтримка при критичних станах онкологічних хворих".
Сиволап Михайло Юрійович - лікар-анестезіолог вищої категорії, кандидат медичних наук, стаж роботи більше 22-х років. Спільно з кафедрою Фармакології Одеського медичного університету ініціював і впровадив методику «Особливості знеболювання при токсикоманії». Спільно з Ужгородським національним медичним університетом є автором статті "Пошкодження травматичного та гіпоксичного генезу: спільність патогенетичних механізмів". Автор 7-ми рац. пропозицій з HELLP - синдрому.
Земцов Володимир Юрійович - лікар-анестезіолог першої категорії, зі стажем роботи понад 16 років. Інтенсивно займається проблемою болю у онкологічних хворих. Автор статті «Практичні аспекти лікування післяопераційного болю у хірургічних хворих». Автор рац. пропозиції «Особливості мультимодальної анестезії». Співавтор статі «Венозний тромбоемболізм. Питання тромбопрофілактики в анестезіології та інтенсивній терапії».
Ломовських Тетяна Вікторівна - лікар-анестезіолог, фахівець, зі стажем роботи 4 роки. Спільно з кафедрою анестезіології Одеського медичного університету займається проблемою «Лікування полірезистентних нозокомінальних інфекцій у відділенні АІТ». Є автором ряду пропозицій по темі «Правові та етичні аспекти проблеми безпеки пацієнтів».
Дідорчук Олена Сергіївна - лікар-анестезіолог, фахівець, зі стажем роботи 8 років.
Спільно з госпітальним епідеміологом проводить бактеріальний моніторинг за нозокоміальними інфекціями у відділенні АІТ. Є автором впроваджень з «Раціональної антибактеріальної терапії у онкологічних хворих з гнійно-септичними ускладненнями».
Тарануха Дмитро Петрович - лікар-анестезіолог, фахівець зі стажем роботи 9 років.
Активно займається проблемою надання невідкладної допомоги в умовах МНС. Є автором рац. пропозиції «Принципи анестезіології та інтенсивної терапії в умовах обмежених ресурсів». У відділенні АІТ впровадив власну методику лікування катетер-асоційованої інфекції.
Бортницький Анатолій Артурович
Бортницький Анатолій Артурович
Терещенко Андрій Леонідович
Терещенко Андрій Леонідович
Сидорін Костянтин Костянтинович
Сидорін Костянтин Костянтинович
Дрожевкін Олександр Юрійович
Дрожевкін Олександр Юрійович
Черненко Галина Костянтинівна
Черненко Галина Костянтинівна
Тимошенко Володимир Володимирович
Тимошенко Володимир Володимирович
Самойлюк Олександр Володимирович
Самойлюк Олександр Володимирович
Старовик Ольга Сергіївна
Старовик Ольга Сергіївна
Марчевський Олександр Миколайович
Марчевський Олександр Миколайович
Ігнатьєв Андрій Миколайович
Ігнатьєв Андрій Миколайович
Флорко Дмитро Володимирович
Флорко Дмитро Володимирович
Земцов Володимир Юрійович
Земцов Володимир Юрійович
Ломовських Тетяна Вікторівна
Ломовських Тетяна Вікторівна
Дідорчук Олена Сергіївна
Дідорчук Олена Сергіївна
Тарануха Дмитро Петрович
Тарануха Дмитро Петрович
Щорічно проводиться понад 4500 анестезіологічних посібників. Ятрогенних анестезіологічних ускладнень у відділенні немає. Щодня проводяться обходи в палатах інтенсивної терапії Головного лікаря Лук'янчука Олега Валерійовича та начмеда Луріна Анатолія Григоровича. Адміністрація щодня проводить моніторинг якості надання медичної допомоги пацієнтам.
Відділення працює цілодобово, без вихідних.