ВІДДІЛЕННЯ ШКІРИ І М’ЯКИХ ТКАНИН: ЧОМУ САМЕ МИ?

У нашому закладі щорічно проводиться понад 6 тисяч морфологічно підтверджених вилучень всіляких утворень шкіри і м’яких тканин. З яких більше 600 об’ємних, великих операцій.

Багато утворень, у разі своєчасного звернення, видаляються без сліду. Післяопераційний рубець або непомітний, або не більше початкового дефекту. Будь-яке видалення будь-якого утворення спочатку планується з максимально близьким до ідеального косметичним післяопераційним дефектом, згідно з принципами пластичної та реконструктивної хірургії.

Особливу увагу треба віддати ОБОВ’ЯЗКОВОМУ гістологічному дослідженню видалених утворень. Тому що тільки морфологічно підтверджений випадок може гарантувати вам правильний діагноз, а отже – правильну тактику лікування і високий ступінь позитивного результату лікування.

КНП «Одеський обласний онкологічний диспансер» Одеської обласної ради» є найбільш підготовленою установою в Одеській області для діагностики та надання всілякої допомоги пацієнтам з найрізноманітнішими утвореннями шкіри і м’яких тканин. Всі фахівці як на амбулаторному етапі, так і в стаціонарному відділенні мають вищу лікарську категорію, володіють усіма відомими методами профільної діагностики. Установа обладнана повним спектром діагностичного обладнання – починаючи з дерматоскопів і закінчуючи променевими методами діагностики захворювань шкіри і м’яких тканин.

У хірургічному відділенні шкіри і м’яких тканин Одеського обласного онкологічного диспансеру, яке розташовується на 4-му поверсі 6-поверхового лікувального корпусу, проводиться повний спектр хірургічного лікування всіляких пухлинних захворювань шкіри і м’яких тканин. Лікарі відділення володіють всіма методиками онкопластичної, реконструктивної та органозберігаючої хірургії.

На базі Одеського обласного онкологічного диспансеру лікування деяких захворювань шкіри і м’яких тканин також проводиться із застосуванням кріохірургії, близькофокусної рентгентерапії, дистанційної променевої терапії.

План лікування пацієнта, після проведення повноцінного обстеження по всіх системах органів, в обов’язковому порядку узгоджується на клінічних розборах і консиліумах Одеського обласного онкологічного диспансеру з залученням лікарів інших спеціальностей. Одужання пацієнта проводиться у повній узгодженості із суміжними спеціалістами – анестезіологами, терапевтами, ендокринологами та кардіологами. В Одеському обласному онкологічному диспансері проводиться повний спектр обстеження по супутнім патологій.

І тільки при такому серйозно обгрунтованому підході можливе лікування захворювання, при своєчасному зверненні – на 99,8%.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *