ВІДДІЛЕННЯ ШКІРИ І М’ЯКИХ ТКАНИН: У ЧОМУ СПЕЦИФІКА?

Всі ми з вами любимо життя з усіма його проявами і задоволеннями, але іноді його затьмарюють маленькі цятки проблем. Так і в нашому з вами тілі періодично з’являються незрозумілі нам, трохи лякаючі «цятки». Більшість утворень на тілі носять доброякісний характер, але є окремі категорії утворень, які можуть привести до непоправних наслідків.

Щорічно в світі від злоякісних пухлин шкіри і м’яких тканин помирає понад 1 млн чоловік – і ця цифра продовжує зростати. А в Україні діагноз «рак» щодня встановлюють у 450 осіб, і серед них 45 – це злоякісні ураження шкіри.

Найнеприємніше в цьому діагнозі – це несподіване, а іноді і непомітне переродження раніше утвореного доброякісного утворення на шкірі або в м’яких тканинах. Але, на щастя, дана патологія може бути легко виявлена, продіагностована і вилікувана з можливістю повного одужання до 99,8%.

Як же нам не попастися на цей гачок?

Для початку ми повинні передбачити і не допустити впливу на нас факторів ризику. А найголовніший – це опромінення нашим улюбленим сонцем. Бо надмірно довге перебування під променями сонця – це найнебезпечніший фактор переродження і утворення злоякісних захворювань шкіри. Крім цього, необхідно проконсультуватися у фахівця на предмет уже наявних утворень на шкірі. Важливо уникати випадкового або хронічного травмування шкіри і наявних утворень.

І якщо ви задумалися над питанням консультації з приводу вашої «родимки» – виникає питання: хто ж максимально експертно може провести вам огляд і обстеження? Однозначно треба віддати перевагу в цьому питанні найбільш досвідченим фахівцям. І такі фахівці є в Одеському обласному онкологічному диспансері.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *