Діагностичний комплекс клінічної лабораторної діагностики

З метою покращення якості надання медичної допомоги, удосконалення діагностичних можливостей та впровадження сучасних високотехнологічних лабораторних досліджень в 2022 році в КНП організовано окремий структурний підрозділ – діагностичний комплекс клінічної лабораторної діагностики, до складу якого увійшли клініко-діагностична лабораторія, централізована цитологічна лабораторія, відділ інфекційного контролю. 

 

До складу клініко-діагностичної лабораторії входять клінічна, біохімічна, імунологічна та бактеріологічна лабораторія. Для пацієнтів відділення реанімації та інтенсивної терапії клінічні та біохімічні дослідження виконуються співробітниками лабораторії експрес-діагностики цілодобово. Лабораторія використовує широкий спектр лабораторних досліджень, оснащена сучасним лабораторним обладнанням та автоматичними аналізаторами. Варто зазначити, що всі аналізатори інтегрують отримані результати до медичної інформаційної системи, що виключає появу технічних помилок при введенні інформації.

З 2017 року клініко-діагностична лабораторія зареєструвалася і проводить роботу з виконання програми зовнішнього оцінювання якості PREVEKAL за 28 біохімічними показниками з 28 можливих. Це дозволяє на міжнародному рівні контролювати і оцінювати якість виконуваних клініко-лабораторних досліджень.

У січні 2017 року за результатами аудиту стану системи вимірювань клініко-діагностичної лабораторії КНП «Одеський регіональний клінічний протипухлинний центр» видано свідоцтво № 04-0046 / 2017 від 20.01.2017 року про відповідність системи вимірювань вимогам ДСТУ ISO 10012: 2005, у 2021 році сертифікат успішно підтверджений № 04 -0003/2021 від 09.02.2021 року.