Операційний блок

Операційний блок – спеціалізований підрозділ Одеського регіонального клінічного протипухлинного центру є зв'язуючою ланкою стаціонарних відділень, який забезпечує впорядковане високопрофесійне проведення хірургічних операцій.

 

В операційному блоці усього 11 операційних та 16 операційних столів, які оснащенні якісним найсучаснішим обладнанням для проведення високоефективного лікування  пацієнтів   з різноманітними патологіями. Також в операційному блоці щоденно проводяться ендоскопічні та лапароскопічні операції, що дозволяють робити операції ефективно, але максимально дбайливо для пацієнта, перетворити "велику" хірургію на "малу", зберігши всю радикальність втручання.

 

Операційні розташовані на 6 поверсі головного корпусу та на другому поверсі 4-х поверхового корпусу відповідно.

 

У відповідності з основними завданнями, операційний блок  забезпечує і здійснює:

1. Проведення усього можливого переліку хірургічних  операцій (крім кардіо- та нейрохірургічних операцій) на сучасному рівні розвитку медичної науки та техніки.

  2.Впровадження інноваційних методів роботи лікарів, середнього і молодшого медперсоналу, навчання користуванню сучасною апаратурою і технікою, що застосовується для підвищення ефективності операційних втручань.

   3.  Впровадження в оперативну діяльність лікарів нових високотехнологічного медичного обладнання.

  4.  Постійне підвищення професійної майстерності та кваліфікації медичного персоналу;

 

Хірурги та операційні медичні сестри, молодші медичні сестри сприяють розвитку і вдосконаленню організаційних форм і методів роботи операційного блоку, а також підвищенню культури і якості обслуговування хворих.

 

В операційному блоці працює 19  співробітників, в тому числі кваліфіковані операційні сестри з великим стажем роботи. Увесь медичний персонал операційного блоку вміє надати невідкладну допомогу,  знає анатомію, етапи операцій,  у своїй роботі керуються наказами та  стандартами МОЗ України.

 

Завідувачка операційним блоком, лікар-анестезіолог – Марина Едуардівна Сулім.