Відділення реконструктивної та пластичної хірургії

У відділенні реконструктивної та пластичної хірургії Одеського регіонального клінічного протипухлинного центру проводиться хірургічне, комбіноване, комплексне лікування пацієнтів з онкологічними хворобами. Наші лікарі використовують сучасні принципи діагностики та лікування передпухлинних та онкологічних захворювань шкіри, органів голови та шиї, органів рухового апарату, органів сечовидільної системи, а також проводять пластичні операції.

Зусиллями керівництва медичного закладу та команди лікарів, відділення  оснащене сучасним обладнанням та матеріалами для успішного проведення операції із видалення пухлин та гарантування безпеки під час оперативних втручань. Відділення оснащене необхідним обладнанням та має технічний потенціал для своєчасної діагностики та лікування вищевказаних патології.

Лікарі успішно оперують пацієнтів з естетичними недоліками зовнішності, віковими та фізіологічними змінами м'яких тканин обличчя та тіла: деформаціями обличчя, носа, молочних залоз, передньої черевної стінки, кінцівок з метою повернення втрачених естетичних пропорцій зовнішнього вигляду та покращення якості життя.

Завідувач відділенням – Віталій Олександрович Ратушненко.

Відділення розташоване на 4-му поверсі головного корпусу Одеського регіонального клінічного протипухлинного центру.

Контактний телефон відділення: (048)720-26-57.

Графік роботи відділення: понеділок-п’ятниця з 8.00 – 16.20.

Відвідування хворих у відділенні: 14.00-19.00.

Загальна кількість палат – 12, ліжко-місць – 30.

 

Прийом пацієнтів у консультативно-діагностичному відділенні спеціалістами за напрямком проводиться: понеділок-п’ятниця (каб. №40, 3-ій поверх) з 9.00 – 13.00.

 

Кількість персоналу:

Завідувач відділенням – 1, лікарі-ординатори – 3, середній медичний персонал – 8, молодший медичний персонал – 9.