Онкохірургічне урологічне відділення

 

В онкоурологічному відділенні Одеського обласного онкодиспансера проводиться діагностика та лікування пухлин сечостатевої системи чоловіків і сечової системи жінок: нирок, наднирників, передміхурової залози, сечового міхура, статевого члена, яєчок, уретри. Терапевтичне і хірургічне лікування проводиться за сучасними світовими стандартами із застосуванням прогресивних малоінвазивних методик.

 

Оснащення онкохірургічного урологічного відділення Одеського обласного онкологічного диспансера дозволяє проводити комплексну діагностику онкоурологічних захворювань, що включає всі сучасні види лабораторної діагностики, УЗД з кольоровою доплерографією, комп'ютерну (КТ) і магнітно-резонансну томографію (МРТ), відеоендоскопічні дослідження сечових шляхів та біопсію новоутворень, мультифокальну біопсію передміхурової залози під ультразвуковою навігацією із застосуванням сучасних методів знеболювання.

 

Фахівці відділення – онкоурологи вищої категорії з більш ніж 20-річним досвідом роботи, члени Всеукраїнської асоціації онкологів, асоціації онкоурологів України, члени Європейської асоціації урологів, що беруть участь у міжнародних конгресах в галузі онкоурології.

 

Використання сучасних методів морфологічної діагностики із застосуванням цитологічного, патогістологічного, імунногістохімічного досліджень зразків пухлинної тканини дозволяють лікарям онкодиспансера в м. Одеса точно сформулювати діагноз та вибрати оптимальний індивідуальний план лікування.

 

Використання сучасних технологій та комплексний підхід до лікування хворих із застосуванням хіміотерапії та променевої терапії у поєднанні з хірургічним лікуванням сприяє суттєвому покращенню стану пацієнтів та позитивним результатам лікування пацієнтів та пацієнток відділення.

 

В онкохірургічному урологічному відділенні проводяться:

 

- малоінвазивні хірургічні втручання із застосуванням відеоендоскопічних методик, що дозволяють видалити новоутворення за мінімальної травматизації та часу, проведеного в стаціонарі;

 

- органозберігаючі операції при раку нирки на ранній стадії – метод, при якому радикально видаляється новоутворення при збереженні функціонально активної частини нирки, що залишилася, а також розширені оперативні втручання на більш запущених стадіях;

 

- виконується радикальна простатектомія у хворих на рак передміхурової залози, як у нервозберігаючому варіанті, що має найкращі показники щодо збереження потенції та утримання сечі після операції, так і радикальна простатектомія в розширеному варіанті, хворим з найбільш агресивними формами пухлини;

 

- весь спектр операцій при пухлинах сечового міхура: ендоскопічні методики, відкриті хірургічні втручання з різними видами кишкової пластики, що застосовується для формування штучного сечового міхура, якщо потрібно повне видалення сечового міхура;

 

- хірургічне лікування раку яєчка та статевого члена.

 

У відділенні для лікування пацієнтів застосовуються сучасні лікувальні методики – гормональна терапія, хіміотерапія, таргетна терапія.

 

Програма медичних гарантій для пацієнтів онкохірургічного урологічного відділення

 

На даний час у рамках договору з НСЗУ у пакеті “Хірургічні операції дорослим та дітям у стаціонарних умовах” онкодиспансер забезпечує хворих безкоштовними медикаментами та видатковими матеріалами для проведення спеціального оперативного лікування.

У рамках державної програми “Онкологія” пацієнти, які перебувають на обліку та лікуванні в Одеському онкодиспансері, мають можливість отримувати гормональну та хіміотерапію безкоштовно, за державний бюджет.

 

Завідувач відділенням Сергій Олексійович Філіппов.

 

Онкохірургічне урологічне відділення розраховане на стаціонарне розміщення 30 хворих.

 

На консультацію лікарів онкохірургічного урологічного відділення можна записатись з понеділка до п'ятниці з 8.00 до 15.00, звернувшись до реєстратури КНП «Одеський обласний онкологічний диспансер» за адресою м. Одеса, вул. Нежданової, 32.

 

Також проводиться попередній запис на консультацію за телефоном кол-центру медичного закладу: +38063-610-00-03.

Малік Костянтин Борисович
Малік Костянтин Борисович
Лікар-уролог вищої категорії Консультативно-діагностичного відділення
Детальніше
Марковський Артур В'ячеславович
Марковський Артур В'ячеславович
Лікар-уролог вищої категорії Онкохірургічного урологічного відділення
Детальніше
Попов Дмитро Олександрович
Попов Дмитро Олександрович
Лікар уролог вищої категорії Онкохірургічного урологічного відділення, кандидат медичних наук, асистент кафедри онкології ОНМедУ з курсом променевої діагностики, терапії та радіаційної медицини
Детальніше
Слинько Олег Миколайович
Слинько Олег Миколайович
Лікар-уролог вищої категорії Онкохрургічного урологічного відділення
Детальніше
Філіппов Сергій Олексійович
Філіппов Сергій Олексійович
Завідуючий Онкохірургічним урологічним відділенням, уролог вищої категорії, заслужений лікар України
Детальніше
Ілющенко Станіслав Юрійович
Ілющенко Станіслав Юрійович
Лікар-уролог Консультативно-діагностичного відділення
Детальніше
Черевко Максим Олегович
Черевко Максим Олегович
Лікар-уролог Консультативно-діагностичного відділення
Детальніше
Савельєв Андрій Олегович
Савельєв Андрій Олегович
Лікар-уролог Відділення реконструктивної та пластичної хірургії
Детальніше