Онкохірургічне урологічне відділення

 

В онкоурологічному відділенні Одеського регіонального клінічного протипухлинного центру проводиться діагностика та лікування пухлин сечостатевої системи чоловіків і сечової системи жінок: нирок, наднирників, передміхурової залози, сечового міхура, статевого члена, яєчок, уретри. Терапевтичне і хірургічне лікування проводиться за сучасними світовими стандартами із застосуванням прогресивних малоінвазивних методик.

 

Оснащення онкохірургічного урологічного відділення Одеського регіонального клінічного протипухлинного центру дозволяє проводити комплексну діагностику онкоурологічних захворювань, що включає всі сучасні види лабораторної діагностики, УЗД з кольоровою доплерографією, комп'ютерну (КТ) і магнітно-резонансну томографію (МРТ), відеоендоскопічні дослідження сечових шляхів та біопсію новоутворень, мультифокальну біопсію передміхурової залози під ультразвуковою навігацією із застосуванням сучасних методів знеболювання.

 

Фахівці відділення – онкоурологи вищої категорії з більш ніж 20-річним досвідом роботи, члени Всеукраїнської асоціації онкологів, асоціації онкоурологів України, члени Європейської асоціації урологів, що беруть участь у міжнародних конгресах в галузі онкоурології.

 

Використання сучасних методів морфологічної діагностики із застосуванням цитологічного, патогістологічного, імунногістохімічного досліджень зразків пухлинної тканини дозволяють лікарям Центру в м. Одеса точно сформулювати діагноз та вибрати оптимальний індивідуальний план лікування.

 

Використання сучасних технологій та комплексний підхід до лікування хворих із застосуванням хіміотерапії та променевої терапії у поєднанні з хірургічним лікуванням сприяє суттєвому покращенню стану пацієнтів та позитивним результатам лікування пацієнтів та пацієнток відділення.