Відділення хірургії одного дня з інтервенційною радіологією

Відділення хірургії одного дня з інтервенційною радіологією – підрозділ Одеського регіонального клінічного протипухлинного центру, в якому лікування та виписка пацієнта додому виконується за один день.

Суть хірургії одного дня полягає у ранній післяопераційній мобілізації, завдяки якій покращується кровопостачання органів та тканин, функція шлунково-кишкового тракту, легень, відбувається швидке відновлення когнітивної функції. Рання мобілізація пов'язана з необхідністю профілактики післяопераційних ускладнень, таких як тромбози, ателектази легень, інфікування пацієнта внутрішньолікарняною інфекцією.

Створення відділення хірургії одного дня на базі нашого багатопрофільного лікувального закладу є найкращим варіантом лікування пацієнтів.

Перше відділення денної хірургії було створено в США 1962 року. Поширеність денної хірургії у світі досить висока: у США 70%, а в Європі від 10% до 70% втручань виконуються у відділенні денної хірургії.

У відділенні хірургії одного дня Одеського регіонального клінічного протипухлинного центру проводяться малоінвазивні хірургічні втручання для лікування захворювань шкіри, м'яких тканин, гінекологічних патологій, урологічних патологій, захворювань молочних залоз, ЛОР-органів, опорно-рухового апарату. Один із важливих напрямків роботи відділення – встановлення пристроїв судинного доступу, порт-систем для проведення хіміотерапії.

Оперативні втручання проводять як під місцевою анестезією, так і під загальним знеболюванням. У разі виникнення ускладнень під час перебування пацієнта у стаціонарі відділення хірургії одного дня та наявності показань до цілодобового спостереження, пацієнтів госпіталізують до профільного стаціонарного відділення протипухлинного центру.

Відділення хірургії одного дня оснащене необхідним сучасним обладнанням, має технічний потенціал щодо своєчасної діагностики та лікування патології різних локалізацій. Окрім працівників відділення хірургії одного дня у лікувальному процесі беруть участь фахівці з інших відділень протипухлинного центру. Під час лікування застосовуються такі методи: радіохвильове видалення утворень, кріодеструкція, використання лазерних технологій.

У відділення для лікування направляються пацієнти після консультації лікаря та обстеження на амбулаторному етапі в поліклінічному відділенні протипухлинного центру.

Завідувач відділення – Ткач Віталій Юхимович.

Старша медична сестра: Яворська Елла Вікторівна

Відділення розташоване на 3 поверсі головного корпусу Одеського регіонального клінічного протипухлинного центру.

Контактний телефон відділення: (095)082-13-86.

Графік роботи: понеділок – п'ятниця з 8.00 до 16.20.

Загальна кількість палат 4, ліжко-місць 20.

Прийом пацієнтів відбувається у консультативно-діагностичному відділенні спеціалістами відділення хірургії одного дня: понеділок-п'ятниця, кабінет №16, 2 поверх з 9.00 – 13.00. кабінет №32, 3 поверх із 10.00-14.00.

Кількість персоналу: 15 осіб, з яких 5 лікарі-ординатори, 10 – середній та молодший медичний персонал.